zamknij

CZAS


Czas oprawy przyjęcia weselnego jest zawsze ustalany indywidualnie. Zwyczajowo gramy nie dłużej niż 12H i maksymalnie do godziny 4:00. Czas naliczany jest od przybycia pary młodej na salę weselną. Istnieje możliwość przedłużenia czasu trwania naszej usługi.

REPERTUAR


Nasz repertuar jest zróżnicowany i dopracowany w taki sposób, abyśmy mogli dostosować się do wymagań każdego klienta. Można w nim znaleźć:

  • najnowsze radiowe hity.
  • utwory z lat 80.
  • piosenki rock&roll’owe.
  • rockowe
  • i wiele innych topowych przebojów.

Wykonujemy utwory w języku polskim, angielskim, rosyjskim, hiszpańskim, portugalskim, włoskim i ukraińskim. Cały nasz repertuar obejmuje ok. 150 piosenek (patrz repertuar). Istnieje możliwość indywidualnego ustalenia repertuaru na zasadzie wykluczenia / skreślenia z listy. Pierwszy taniec ustalamy z każdą parą indywidualnie. Podczas przerw na życzenie klienta może być odtwarzana muzyka mechaniczna.

PRZEBIEG


Podczas trwania imprezy wykonujemy sety muzyczne trwające ok. 45min minut oddzielane ok. 15 minutowymi przerwami. W naszej ofercie znajduje się prowadzenie zabaw. Szczegółowy przebieg (scenariusz) przyjęcia omawiany jest indywidualnie z klientem przed podpisaniem umowy. Ewentualne atrakcje weselne, przemówienia, dedykacje, podziękowania oraz przebieg i czas oczepin przeprowadzamy wedle życzeń klienta. Każda z atrakcji / punktów scenariusza jest odpowiednio zapowiedziana i skomentowana przez prowadzącego.

SPRZĘT


Jesteśmy w stanie obsłużyć imprezy z kilkuset osobową publicznością na najwyższym poziomie. Dysponujemy bowiem własnym, profesjonalnym nagłośnieniem oraz oświetleniem. Nasze instrumentarium składa się z instrumentów najwyższej klasy, które można spotkać na największych scenach na całym świecie. Dzięki temu jesteśmy w stanie zadowolić ucho nawet najbardziej wymagającej publiczności.

REZERWACJA TERMINU


Rezerwacja interesującego Państwa terminu na wesele możliwa jest poprzez podpisanie umowy na usługę muzyczną.  Dla osób przebywających w dużej odległości od Krakowa istnieje możliwość zawarcia umowy poprzez korespondencje e-mail.

DODATKOWE


Dysponujemy dodatkowymi atrakcjami takimi jak ciężki dym i inne

The Night Kiss - więcej niż zwykły zespół weselny!